WYPRAWKA PRZEDSZKOLAKA

miesiąc temu

WYPRAWKA DLA PRZEDSZKOLAKA:

- pantofle na bezpiecznej jasnej podeszwie, wsuwane lub zapinane na rzepy,

- ręcznik do rąk z wieszaczkiem,

- szczoteczka, pasta do zębów i kubeczek bez ucha,

- plastikowy kubeczek z uchem (do picia wody na sali) - zapewniamy wodę mineralną niegazowaną,

- chusteczki higieniczne w kartonie oraz nawilżane,

- dla dzieci z grup Biedronki i Zajączki poduszka i kołderka wraz z pościelą,

- odzież zamienna na wypadek zabrudzenia, czy zmoczenia – spodnie, koszulki, bielizna, skarpetki, itp.(adekwatna do pory roku, którą należy zostawić w szatni),

PROSIMY WSZYSTKO PODPISAĆ IMIENIEM I NAZWISKIEM DZIECKA !

DODATKOWO 150 zł (wpłacane u wychowawczyń do 6 września włącznie) na pomoce plastyczne: kredki, bloki, plastelinę, papier do wycinanek, klej, pędzelki, nożyczki, ołówki, flamastry, teczkę tekturową, bibułę i inne artykuły niezbędne do pracy stolikowej oraz takie, które zachęcą dzieci do działania).

W roku szkolnym 2024/2025 dzieci będą korzystać z książeczek/pakietów Wydawnictwa WSiP. Wpłaty prosimy dokonać u Wychowawców do 20 września włącznie.

gr. SÓWKI i gr. PSZCZÓŁKI: 190 zł

gr. MOTYLKI: 186 zł